Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reportáž -Návraty z mise-

27. 4. 2007
Ve čtvrtek 3. května 2007 přibližně od 21.50 hod půjde na programu ČT1 dokumentární reportáž Roberta Sedláčka a Michala Plavce nazvaná Návraty z mise v pořadu Fenomén Dnes.

Pokud budete mít čas, podívejte se. Rádi uslyšíme Váš názor.

Vaše případné komentáře předáme jednomu ze spoluautorů.


 

Komentáře

Přidat komentář
Kontrolní kód Přehrát audio kód

Přehled komentářů

Návraty z mise

(Olda, 12. 5. 2007 12:42)

Plně souhlasím,Hlavně s 2 odstavcem.

Návraty z mise

(Martin, 4. 5. 2007 13:51)

Rozhodně přínosný pořad. Ukázal, že ne všude se staví hypermarkety a zábavní centra, ale že kupodivu jsou i místa, kde jsou lidé rádi i za to, že se dožijí dalšího dne. Je jen ke cti Čechů, že všude možně jezdí pomáhat. Výborné bylo, že se vyjádřili zástupci skoro všech skupin co jezdí ven. Nevím kdo chyběl z jakých "civlních" institucí a organizací, ale nepovšiml jsem si příslušníků Policie ČR, kteří se teprve nedávno dočkali útavy zákona o válečných veteránech, přestože do misí jezdí a zcela zjevně bojovat umí ( viz. ochrana velvyslance ). Určitě by nebylo na škodu se nad pojmem válečný veterán zamyslet a poněkud rozšířit okruh osob pro které by to označení mohlo přijít v úvahu.
Kdybych mohl mít přání, tak by bylo dobřem kdy tento pořad měl ještě další díl na téma "Jak přijímá veterány okolí po návratu z mise". Osobně si myslím, že je to pole neorané, v mnoha případech jistě i silně konfliktní, ale nejen veteráni by si zasloužili více informování o tomto problému.
Každopádně díky autorům, takovýchto pořadu není nikdy dost.