Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak to začalo, jak to je a jak to bude pokračovat

31. 12. 2009

Projekt mapování vojenských pietních míst probíhá od léta roku 2004.

Rádi bychom na tomto místě poděkovali těm, kteří se podíleli nebo podílejí radou či pomocí na mapování vojenských pietních míst nejprve na Kolínsku a následně v celé ČR. A jak se nyní ukazuje, tak i v zhraničí.

Jedná se o :

ÚV ČSBS Praha  
ZO ČSBS Kolín Ing.Vítek Zdeněk
ZO ČSBS Praha 5 Marie Tykalová
ÚVS Kolín pplk.Mgr.Ladislav Molič
www.vojenstvi.kvalitne.cz Pavel Minařík
ČsOL plk.Ing.Jan Vondráček
Sdružení válečných veteránů
pplk.MUDr.Pavel Budínský
Sdružení válečných veteránů pplk.Ing.Ladislav Sornas
Sdružení válečných veteránů pplk.Ing.Jaromír Mareček
Sdružení válečných veteránů - Středočeský kraj
pplk.Mgr.Bedřich Moulík
Sdružení válečných veteránů - Středočeský kraj pplk.Dr.Stanislav Švidek
Okresní archiv Kolín Zuzana Miškovská
Muzeum Kolín Ladislav Jouza
Agentura vojenských informací a služeb MO
Dr.Jaroslav Roušar
Agentura vojenských informací a služeb MO Olga Endlová
Tisková a informační služba MO Dr.Petr Majer
obec Barchovice starosta K.Chytka
obec Bříství p.Kateřina Novotná
město Český Brod
místostarosta Bc.Jakub Nekolný
město Český Brod
tajemník Jaroslav Brom
administrátor kostela Sv.Gotharda Č.Brod P.Michal Bator
obec Grunta p.Fabiánová
obec Jestřábí Lhota starosta Josef Neubert
město Kostelec nad Č.lesy p.H.Flusserová
obec Krakovany  
obec Krupá p.Štamberská
obec Lošany starosta Miroslav Jelínek
obec Masojedy starosta J.Pazdera
obec Nučice starostka Romana Jarošová
obec Ovčáry p.Irena Bourková
obec Přišimasy  
obec Ratboř starosta Zdeněk Bydžovský
obec Ratenice místostarosta L.Kratochvíl
obec Rostoklaty starosta Josef Lukáš
obec Starý Kolín starosta Petr Bertram
obec Štíhlice  
obec Vlkančice starosta Ing.Otakar Král
obec Vrátkov zast.starosty p.Benešovská
obec Ždánice starosta Josef Krupička
   
A postupně přibývají
  Zdeněk Beneš
  Igor Bielický
Středočeský kraj - GIS mapový server Ing.Jiří Vomočil
Ministerstvo Informatiky, sekce e-government Mgr.Štěpán Žežula
město Čelákovice vedoucí odboru Marie Vávrová
město Zruč nad Sázavou Jiřina Janatová
Klub vojenské historie Litobratřice Jiří Hušek
  Radek Nimburský
  Vladimír, Diana a Jan Štruplovi
Městský úřad Kolín, Odbor výstavby paní Julie Hraničková
ČsOL, jednota Mladá Boleslav Michal Beneš
  Kajuga
  Olda Tetur
Národní osvobození PhDr. Jana Časnochová
  JaneK
  Josef Přerovský
  MichalV
  Ing.František Steklý
Kulturní oddělení, Magistrát města Pardubice Evžen Báchor
  Stanislav Kain
  Radim Kapavík
601.skupina speciálních sil Prostějov www.601skss.cz
  Jiří Kepl
Obecní úřad Široká Niva, okres Bruntál http://www.sirokaniva.com/
  Lubomír Mach
  Aleš Zahradníček
  Josef Nimburský
  Ervín Silný
  V.Krejcar
  Ivo Šťastný
  Dr.Rudolf Hegenbart
Klub vojenského muzea na demarkační linii v Rokycanech Ing.Radek Říha
  Lukáš Doubrava
Obecní úřad Blučina ( http://www.blucina.cz/ ) webmaster Vlastislav Brychta
  Zdeňka Brynychová
MO Referát válečných hrobů
vedoucí referátu Ing.Imrich Vetrák
MO Referát válečných hrobů Pavel Filipek
  Josef Rakouský
Obec Rožďalovice ( http://rozdalovice.wz.cz/ ) Petr
  Michal Plavec
katedra mapování a kartografie fakulty stavební ČVUT v Praze Prof.Ing. Bohuslav Veverka DrSc
  Petr Tichý
  Valla Jan
ATM ON LINE pplk.v.z.Ing.Stanislav Kaucký
  Jaroslav Šváb
  Štěpán Kosík
  Jiří Mudra
  Ing.Libor Svoboda
  Samuel "koba" Jablonka
  Ivana Pochobradská
  René Vápeník
  Ing. Radek Panchartek
  Ing.arch.Petr Kapitola
pěší rota AZ 241. strážního praporu  
  Pavel Havlík
  Vladimír Šváb a Eva Švábová
  Jiří Váně
  Vladimír Silný
  Václav Jaroš
  Matěj Šťastný
  Petr Novák
  Zbyněk Denk
http://digifotky.wz.cz Martin Drápalík
  Jiří Leinweber
  Jana Medová
Úřad státního odborného dozoru MO Ing. Jiří Simon
  Bc. Jaroslava Kainová
Klub Českého pohraničí v Rýmařově PhDr. Alois Matuška, předseda
Horácké muzeum, Nové město na Moravě PhDr. Sylva Tesařová, vedoucí
Město Žamberk Ing. Jana Hlaváčová
http://www.dolin.estranky.cz/ Petr Doležal
  Jiří Janata
  Petr Hovorka
  Vivian Hottmarová
  Twiggy
  Adam Vykydal
  Michal Lukášek
  Jan Podhorský
  Josef Brynych
  Simona Fořtová
  Libor Smékal
Klub vojenské historie Litobratřice Jan Ivičič
  Eva Škrdlová
  Karel Fous
  Radimír Milata
  Ladislav Červený
  Stanislav Hejhal
  Ing. Ivan Čech
  Nela Dubáková
  Ing. Jiří Krejčí
  Vlastimil Rus
  František Jandura
  Pytlák
  Stanislav Zapletal
  Pavel Láska
  Ing. Vlastimil Novotný
  Petr Veverka
  Irena Šťastná
  Pavel Malý
  Petr Pokovba
Agentura vojenských informací a služeb MO Jiří Šuba
  Vladimír Vojta
  Jaroslav Badzik
Regionální muzeum v Kolíně Mgr. Lenka. Procházková
  Varga Jan - Riki
Město Nejdek Ing. Dita Rindová
  Jan Tůma
http://www.holicekamfoto.estranky.cz/ Jindřich Holíček
  Luděk Houser
město Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Mgr. Zdeněk Dašek
obec Lidice, webmaster Antonín Nešpor
Klub vojenského muzea na demarkační linii v Rokycanech Miroslav Kaufner
Klub vojenského muzea na demarkační linii v Rokycanech Jiří Žák
  David Podzimek
  Jana Lamačová
  Petra Zrubecká
  David Hezký
  Jan Tůma
  Luboš Tůma
  David Slabihoud
MÚ Bílina Eva Brodská
  Pavel Lajer
  JUDr. Jaroslav Těšínský
ČsOL, jednota Beroun PhDr. Jaroslav Peleška
ČsOL, jednota Beroun Vlasta Bartáková
KVH WEST Roman Šlosar
  Miroslav Filipčík
  Lukáš Krátký
Ministerstvo pro místní rozvoj tiskové oddělení
  Ing. Jaroslav Tůma
Četnická pátrací stanice Praha Radek Galaš
  Jana Popelková
  Jarda
  Ing. Pavel Žofka
  Milan Klouček
  Lukáš Pavlovský
Hloubkaři Filip Vojtášek
  Pavel Baloun
  Miloslav Baron
Жди меня Alena Osmanová
Policejní prezídium pplk. Mgr. Martin Neústupný
  Bohumil Sixta
město Jaroměřice nad Rokytnou Bc. Petra Pevná
  Jana Benková
  Jan Kratochvíl
http://vizi.vizitheque.net/ Radek Vyskočil
  Vítězslav Vítek
  Lukáš Král
  Kristina Boháčová
Městské muzeum Králíky  
  Milena Městecká
  Michal Miřejovský
  MUDr. Daniela Pulgretová
  Jitka Silná
  Miloš Kolenský
Projekt "Věčná paměť hrdinům 1941-1945" Sergej Afonin
  Vlastimil Havel
  Mgr.Lubomír Busek
Asociace nositelů legionářských tradic pplk. v.z. Ing. Jaroslav Houška
  Mgr. Josef Hrůza
obec Tlumačov webmaster Ing. Jaroslav Martínek
  Vladimír Štědrý
  Petr Pitro
  mjr. v.z. Ing. Jiří Černý
  Barbora Šedová
http://www.slunecni-hodiny.webzdarma.cz/ Ing. Miloš Nosek
ČSBS Praha 3 Ing. Robert Bartek
  Pavel Měkota
Okna, starosta Stanislav Havlík
  Robert Šamárek
  Daniela Hartošová
  Hana Švecová
  Jiří Vondřejc
  Roman Ujfaluši
Klub českého pohraničí Ostrava o.s. Jan Gara
  Josef Glogar
  Ondřej Brcko
www.cemetery.cz Hana Milková
  Karel Kozel
  Ing. Karel Pachovský
  Kučera Svatopluk
  Zdeněk Halm
  Miloslav Huňáček
  Jakub Diviš
  Bohumil Toms
  Pavel Buráň
  Ing.Jan Králik
  Ing. Ludvík Vavřina
  Zdeněk Gartner
www.studenyalipnice.cz Jitka Tůmová
www.studenyalipnice.cz Mgr. Hana Slavíčková
www.studenyalipnice.cz Václav Sojka
www.studenyalipnice.cz Jarmila Janečková
  Jiří Řezníček
  Milan Vyhlídal
  Jaroslav Švábenský
  Bedřich Jánský, OK1 DOZ
  František Janda, OK1 HH
  Ing.František Rechtorik
  Mgr. Miroslav Pulgret
  Stanislav Žák
 4. Junácký oddíl Lvíčata ze Vsetína  Ladislav Mikuš
   Ing. Václav Marhan
   Jiří Balicki

 

Všem velké díky za pomoc


 

A snad jako doplnění této strany : ze snahy pár lidí se stala celkem příjemně se rozrůstající parta nadšenců.

na stranu 2

 

 

Komentáře

Přidat komentář
Kontrolní kód Přehrát audio kód

Přehled komentářů

kontakty

(Martin, 30. 1. 2008 11:49)

Základní balík kontaktů je zde ( http://www.vets.estranky.cz/stranka/spolek-a-kontakty ).

Ďakujem

(Ferdinand Vrábel, 30. 1. 2008 11:39)

Vám za informácie o Josefovi Ejemovi, ktoré som našiel zatiaĺ len na Vašej stránke. Mám niekoľko doplňujúcich údajov, ale nikde neviem nájsť na Vás kontakt. Budem rád, ak sa niekto ozve: fvrabel@seznam.cz. Ďakujem pekne.