Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zadní Chodov

5. 1. 2010

Pomník Obětem  1. světové války


ObrazekUmístění: Zadní Chodov,na návsi

Nápis:
Karl Egerer gef. 14.8.1914.
Otto Lenhard Ltn. gef. 26.8.1914.
Jos. Lenhard Fähn. gef. 29.2.1916.
Franz Wettinger gef. 18.8.1914.
2. Brüder Michl u. Ant. Baier
gef. 1.10.1914. – gef. 30.8.1917.
Franz Ständfest gef. 6.12.1914.
Anton Felbinger  gef. 8.12.1914.
Johann Schindler gef. 9.12.1914.
Johann Baier gef. 31.1.1915.
Wenzl Wölfling gef. 3.11.1915.
Ferdinand Suttner gef. 13.3.1915.
Wenzl Roth gef. 22.3.1915.
2. Brüder Josef u. Ant. Sturm.
gef. 6.4.1915.  gef. 4.1.1917.
2. Brüder Joh. u. Franz Schneider
gef. 13.4.1915. – gef. 3.10.1918.
Josef Lenhard gef. 14.6.1915.
Anton Maier gef. 14.6.1915
Franz  Serg  gef. 7.1.1915.
Joh. Konhauser gef. 8.5.1916.
Franz Herust gef. 16.7.1916
Thomas Ott gef. 29.7.1916.
...gef. 29.7.1916
...gef.25.4.1917
Anton...gef.19.8.1917
Franz  Eberl gest. 23.6.1917
Robert Hufnagl gef. 23.6.1917.
Rudolf Bauer gef. 2.7.1918.
Anton Schreil  gef. 1.9.1918.
Anton Scharnagl gest. 13…..
Josef Sturm gest. 2.12.1918
Josef  Roth verm. 1914

UNSEREN HELDEN

Poznámka:
Zadní Chodov = Hinterkotten
V  I. světové válce měla obec 35, ve II. světové válce 42 padlých a pohřešovaných.

Foto: Marta Nejedlá, 15.8.2009

 

 

Komentáře

Přidat komentář
Kontrolní kód Přehrát audio kód

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář